Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Po pogrzebie 27 grudnia 2016 r.

PRO MEMORIA śp. MARII WARECKIEJ

Droga Rodzino!

W imieniu najbliższej Rodziny zmarłej Marii Wareckiej pragnę podziękować wszystkim, którzy osobiście oraz duchowo uczestniczyli w Jej pogrzebie. Bóg zapłać!

Pragnę podziękować za intencje mszy świętych zamówionych podczas nabożeństwa żałobnego. Msze święte będą odprawione w parafii Dąbrowa Tarnowska oraz w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie.

W załączniku znajduje się szczegółowa informacja dotycząca datków złożonych do puszki na rzecz Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół KLIKA. Bardzo proszę o jej przeczytanie. Była to prawdopodobnie pierwsza taka inicjatywa w Dąbrowie Tarnowskiej, aby podczas pogrzebu zorganizować zbiórkę na cel charytatywny.

Zachęcam do takiej inicjatywy - zbiórek na rzecz hospicjum, DPS, stowarzyszeń i fundacji dla niepełnosprawnych zamiast kwiatów czy prezentów podczas ślubów, pogrzebów.

Ryszard Warecki

podziekowania 

Free business joomla templates